проф.1 Radoslav Gabrovski д-р Радослав Габровски – ръководител

Академични длъжности: професор по „Икономика“

На��чна степен: доктор по икономика

Научна, науч��о-приложна и учебна дейност на преподавателя (Изтегли)

e-mail: rgabrovsky@vuzf.bg


2 Sava Grozdev

проф. д.п.н. Сава Гроздев

Академични длъжности: професор по ���Математика“

Научна степен: доктор по��математика, доктор на педагогическите науки

Научна, научно-приложна и учебна дейност на преподавателя (Изтегли)

e-mail: sgrozdev@vuzf.bg


3 KKrumov

проф. д-р Крум Крумов

Академични длъжности: професор ��о „Икономика“

Научна степен: доктор по икономика

Научна, научно-приложна и учебна дейност на пре��о��авателя (Изтегли)

e-mail: 


4 Rumiana Neikova

проф. д-р Румяна Нейкова

Академични длъжности: професор по „Иконом��ка“

Научна степен: доктор по икономика

Научна, научно-приложна и учебна дейност на преподавателя (Изтегли)

e-mail: rneikova@vuzf.bg


5 Irena Misheva

доц. д-р Ирена Мишева

Академични длъжности: доцент по „Икономика“

Научна степен: доктор по икономика

Научна, на��чно-приложна и учебна дейност на ��реп��давателя (Изтегли)

e-mail: imisheva@vuzf.bg


6 Jelio Hristozov

доц. д-р Жельо Христозов

Академични длъжности: доцент по „Икономика“

Научна степен: доктор по икономика

Нау��на, научно-приложна и учебна дейност на преподавателя (Изтегли)

e-mail: jhristozov@vuzf.bg


7 Grigor Dimitrov

доц. д-р Григор Дими��ров

Ак��демични длъжности: доцент по „Икономика“

Научна степен: доктор по икономика

Научна, научно-приложна и учебна дейност на преподавателя (Изте��ли)

e-mail: gdimitrov@vuzf.bg


8 Nikolai Velkov

гл. ас. д-р Николай Велков

Академични длъжности: главен асистент по „Икономика“

Научна степен: доктор по икономика

Научна, научно-приложна и учебна дейност на ��репо��авателя (Изтегли)

e-mail: nvelkov@vuzf.bg


9 Larisa Kasabova

ст. преп. Лариса К��сабова

Академични длъжности: 

Научна, научно-приложна и учебна дейност на преподава��еля (Изтегли)

e-mail: lkasabova@vuzf.bg